PromocjeInformacja

Producenci

Detailer's Ceramic Paint Coating Zobacz większe

Powłoka ceramiczna Detailer's Ceramic Paint Coating

DP-200

Nowy produkt

Ceramiczna powłoka do trwałego zabezpieczenia lakieru

Więcej szczegółów

199,00 zł brutto

Więcej informacji

Detailer's Paint Coating - nareszczie łatwa w aplikacji powłoka!

Co jeżeli stwierdzilibyśmy, że powłoka osiągajaca dwuletnią trwałość zabezpieczenia jest tak łatwa w aplikacji, że wystarczy tylko nanieść ją na lakier i przetrzeć mikrofibrą? Detailer's Paint Coating jest właśnie takim środkiem! To najłatwiejsza w aplikacji powłoka spośród dostępnych na rynku. Długie przygotowania, oraz lata doświadczeń w car-detailingu nie są wymagane! Nanieś środek na powierzchnię, przetrzyj mikrofibrą i ciesz się blaskiem zabezpieczonego lakieru.

Detailer's Ceramic Paint Coating to powłoka typu "glass-coating" wykorzystująca w swoim składzie cząstki ceramiczne oraz polimery wiązane poprzecznie. Zapewnia trwałą, twardą barierę ochronną oraz połysk "płynnego szkła". Hydrofobowy efekt samooczyszczania powierzchni lakieru pozwala utrzymać czystość pojazdu w lepszej kondycji pomiędzy kolejnymi myciami.

Detailer' s Paint Coating jest bardzo łatwy w użyciu. W momencie gdy naniesiony środek styka się z lakierem, ceramiczne nano-cząstki wypełniają pory, mikrodefekty i niewielkie zarysowania sprawiając, że powierzchnia lakieru staje się idealnie gładka. Zapobiega to przyleganiu zabrudzeń. Pojazdy zabezpieczone Detailer's Paint Coating charakteryzują się wysoce refleksyjnym blaskiem, sprawiającym wrażenie oblania płynnym szkłem.

Detailer's Paint Coating zapewnia ochronę aż do dwóch lat.

Detailer’s Paint Coating dostarczany jest w opakowaniach o pojemności 118ml, co przy atrakcyjnej cenie w porównaniu z konkurencyjnymi powłokami pozwala na znaczne oszczędności. Jedno opakowanie wystarcza na zabezpieczenie kilku samochodów!

Sposób użycia:

1. Przed aplikacją upewnij się, że powierzchia lakieru jest chłodna w dotyku. Nie należy aplikować środka w pełnym słońcu.
2. Umytą powierzchnię lakieru oczyść używając mleczka Detailer's Coating Prep Polish.
4. Pracując element po elemencie, spryskaj lakier środkiem Detailer’s Paint Coating i rozprowadź równomiernie piankowym aplikatorem.
5. Wcieraj powłokę w lakier aż zacznie zanikać.  
6. Ewentualny nadmiar produktu spoleruj ręcznikiem z mikrofibry.
 

Pojemność: 118ml

Opinie

Napisz opinię

Powłoka ceramiczna Detailer's Ceramic Paint Coating

Powłoka ceramiczna Detailer's Ceramic Paint Coating

Ceramiczna powłoka do trwałego zabezpieczenia lakieru

Pytanie / Question on-line