Dobierz filtry

PŁYN DO CZYSZCZENIA WTRYSKOW 395 ml DIESEL ON 795

28,00 zł
Brutto

Płyn do czyszczenia układu wtryskowego jest skutecznym, niemetalicznym dodatkiem do oleju napędowego, nie zawierającym popiołów. Czyści wtryskiwacze paliwa a nowe wtryskiwacze utrzymuje w czystości.

Pojemność

Układ wtryskowy jest jednym z najważniejszych elementów silnika dieslowskiego. W trakcie spalania paliwa w układzie wtryskowym pewne cząsteczki nie zostają spalone. Te nie spalone cząsteczki mogą tworzyć szkodliwe osady. Efektem tego są zanieczyszczone nurniki i zablokowane dysze rozpylające. Silnik traci moc, pali więcej paliwa. Może to oznaczać kosztowny remont układu wtryskowego i stratę czasu spowodowaną przestojem remontowanych silników.

Działanie:
Płyn do czyszczenia układu wtryskowego zapobiega powstawaniu osadów węglowych i usuwa już istniejące osady, utrzymując wtryskiwacze w czystości i zapewniając ich sprawne działanie. Dzięki temu silnik może pracować w pełni wydajnie. Właściwe spalanie oznacza mniejszą emisję spalin. Silniki mogą dłużej pracować z nominalną mocą, nie przekraczając dopuszczalnych poziomów emisji spalin. Można osiągnąć wzrost mocy bez zwiększania emisji spalin, w porównaniu z paliwem bez dodatków. Płyn nie zawiera metanolu, który niszczy układ paliwowy. Płyn o numerze katalogowym 795 polepszy ogólną sprawność silnika, powodując osiągnięcie maksymalnego wykorzystania paliwa. Płyn można stosować w ciężarówkach, sprzęcie terenowym, budowlanym, rolniczym i górniczym..

Korzyści:
- Zwiększa trwałość wtryskiwacza i wydłuża sprawność silnika.
- Poprawia działanie i zmniejsza zużycie paliwa.
- Zmniejsza emisje spalin.
- Obniża koszty eksploatacji.
- Skraca czas przestojów.
- Zapewnia ochronę antykorozyjną.
- Zapewnia stabilność paliwa w trakcie garażowania.
- Poprawia zimne rozruchy.
- Pozwala zaoszczędzić 1 000 dolarów na 200 000 mil (na podstawie testów, w których uczestniczyło 17 ciężarówek, które przejechały ponad 3,3 miliona mil).

Pojemność: 395 ml

795
17 szt.

Specyficzne kody

EAN13
060733007950
Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...