• Obecnie brak na stanie

Amsoil Synthetic Dirt Bike Oil 10W40

50,00 zł
Brutto

Amsoil z serii Dirt Bike został stworzony, by zapewnić możliwie najlepsze wyczucie sprzęgła przez motocyklistów zarówno na trasach rajdowych jak i poza nimi. Olej ten dzięki zaawansowanym procesom chemicznym zapewnia maksymalną ochronę silnika gwarantując bezproblemową pracę w surowych warunkach. AMSOIL jest oficjalnym olejem zawodów Monster Energy Supercross, AMSOIL Arenacross, AMSOIL GNCC i AMA.

Obecnie brak na stanie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Olej AMSOIL Synthetic Dirt Bike minimalizuje poślizg sprzęgła dając tym samym zawodnikowi bardzo dobre jego wyczucie co jest niezbędne do sprawnego manewrowania motocyklem podczas startu w zawodach lub jeździe w terenie. Olej Amsoil dirt bike bardzo dobrze chroni silnik podczas wysokich obrotów oraz w ekstremalnie wysokich temperaturach. Olej zbudowany jest na w pełni syntetycznych olejach bazowych i dzięki temu jest w stanie zapewnić maksymalną ochronę przed ścieraniem się kół zębatych, łożysk i tłoków. Pakiet unikatowych dodatków zapewni długą, bezawaryjną pracę motocykla.

AMSOIL Synthetic Dirt Bike Oil został przetestowany przez profesjonalnych zawodników z zespołów Geico / AMSOIL / Honda i Racing Team Babbitt. Zebranie opinii od profesjonalistów w połączeniu z zaawansowanymi badaniami laboratoryjnymi pozwoliło stworzyć olej Amsoil Dirt Bike, który gwarantuje ochronę przed zużyciem i znakomite czucie sprzęgła.

Zastosowanie Amsoil 10W40 Dirt Bike:
Zalecany do Honda®, Yamaha®, Kawasaki®, Suzuki®, Husqvarna® i innych motocykli crossowych, wykorzystujących olej 10W40. Zalecany do stosowania w motocyklach z oddzielną miską olejową, takich jak-Honda CRF, oraz wielu dwusuwowych motocyklach crossowych. JASO MA, API SG, SJ, SH, SL.

Opakowania:
DB40QT - 1 QT (kwarta) - 0,946 litra

DB40

Opis

Lepkość
10W40
Specyfikacja
API SG
API SH
API SJ
API SL
JASO MA
Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...