Do motorsportu i aut klasycznych

Informacja

Producenci

AMSOIL Z-ROD 10W30 Synthetic Motor Oil ZRT Zobacz większe

AMSOIL Z-ROD 10W30 Synthetic Motor Oil ZRT

ZRTQT

Nowy produkt

Syntetyczny olej silnikowy AMSOIL Z-ROD 10W30 jest specjalnie zaprojektowany do pojazdów klasycznych i do mocno wysilonych silników. Olej posiada wysoką zawartości cynku, zapobiegając zużyciu wałków rozrządu i innych ważnych elementów silnika, olej posiada pakiet dodatków co zapewnia dodatkową ochronę podczas długotrwałego przechowywania.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

53,00 zł brutto

Opis

Lepkość10W30
SpecyfikacjaAPI SL, API SM

Więcej informacji

Amsoil Z-ROD 10W30 ZRT zapewnia długotrwałą ochronę przed rdzą i korozją jest opracowany z unikalną mieszanką inhibitorów korozji i rdzy w celu zapewnienia maksymalnej ochrony podczas długotrwałego przechowywania. Aby udowodnić swoją skuteczność AMSOIL Z-ROD został poddany standardowej metodzie badania ochrony przed rdzą w komorze wilgotności (ASTM D-1748). Ten test ocenia właściwości zapobiegawcze rdzy oleju w warunkach wysokiej wilgotności. AMSOIL Z-ROD nie wykazywał oznak utleniania po upływie 192 godzin, wiodący konkurent nie sprawdził się po 24 godzinach.

Aplikacja:

Syntetyczny olej silnikowy AMSOIL Z-ROD jest zalecany dla starszych lub zmodyfikowanych silników wymagających oleju silnikowego 10W-30 lub 20W-50. Amsoil Z-ROD spełnia API SL i wcześniejsze specyfikacje, co pozwala na zwiększenie poziomu dodatków przeciwzużyciowych. Poziomy ZDDP w Z-ROD Synthetic Motor Oil przekraczają granice API SM i nowsze specyfikacje.

Wymiana oleju:
Ponieważ silniki w klasycznych samochodach, HOT RODACH i innych pojazdach tego typu są często zmodyfikowane, nie można podać zalecenia uniwersalnego odstępu między. Odpowiedzialność za określenie czasu przerwy między wymianami spoczywa u właściciela. Jako ogólne wytyczne dotyczące serwisu, maksymalny czas użytkowania Amsoil Z-ROD nie powinien przekraczać 5000 mil lub jednego roku, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W silnikach silnie zmodyfikowanych (np. Przymusowej indukcji, podtlenku azotu) maksymalny odstęp między wymianami nie powinien przekraczać 3000 mil lub jednego roku, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Opakowania:
ZRTQT - 1 QT (kwarta) - 0,946 litra

Produkty powiązane

    21 innych produktów w tej samej kategorii: