Dodatek uszlachetniający do benzyny 150 ml

6,99 zł
Brutto

GAS LINE ANTI-FREEZE to jeden z najstarszych wyrobów Kleen-Flo. Przeznaczony jest do regenerowania silników benzynowych zapewniając ochronę przewodu paliwowego i gaźnika przed osadzaniem się nagarów, a jednocześnie wiąże wodę z paliwa, zapobiegając zamarzaniu przewodu paliwowego.

Pojemność

Przeznaczenie:
GAS LINE ANTI-FREEZE to więcej niż środek przeciw zamarzaniu przewodu paliwowego. Łączy on w sobie dwie funkcje. Po pierwsze - odpowiednio dobrane organiczne związki chemiczne ścierają nagary, czym zwiększają wydajność i oszczędność pracy silnika. Po drugie - łączy wodę obecną w paliwie z samą benzyną i odprowadza wraz ze spalinami

Wszystkim nam zależy na wysokiej sprawności silnika. Każdy silnik działa lepiej, jeśli jego elementy są czyste, szczególnie zaś należy dbać o usuwanie osadów benzynowych, przede wszystkim z następujących części:
1. Części gaźnika, zwłaszcza zasysacza i dyszy
2. Układu zaworów
3. Pompy paliwowej
4. Wnętrza przewodów i zbiornika.
Ponadto kłopoty sprawia woda w paliwie, gdyż z reguły zamarza nocą, rano zaś akumulator "pada" przy próbach zapalenia silnika bez dopływu paliwa. Z powyższych dwóch powodów należy stosować KLEEN-FLO MOTOR CONDITIONER regularnie.

Zastosowanie:
GAS LINE ANTI-FREEZE to produkt do całorocznego użytkowania, lecz jego sprzedaż wzrasta zwłaszcza w okresie wczesnozimowym ze względu na właściwość "osuszania" paliwa. Należy wlać 28,4 ml KLEEN-FLO MOTOR CONDITIONER & GAS LINE ANTI-FREEZE na każde 9,1 l benzyny.

Korzyści:
- Środek wielofunkcyjny: czyści układ paliwowy i "osusza" wodę z paliwa.
- Łatwy w użyciu - wystarczy dodać do paliwa.
- Produkt do całorocznego użytku.
- Zapobiega i przeciwdziała zamarzaniu przewodu paliwowego.
- Działa szybko.
- Natychmiast miesza się z paliwem.
- Sprawdzony w najcięższych warunkach kanadyjskich.
- Poparty badaniami prowadzonymi przez Kleen-Flo.
- Podnosi sprawność pojazdów.
- Sprzedawany w dużych pojemnikach do użytku profesjonalnego.

409
5 szt.

Specyficzne kody

EAN13
060733004096
Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...