Functional Fluids

Informations

Manufacturers

Kleen-flo środek do płukania silnika View larger

Kleen-flo środek do płukania silnika

New product

Środek do płukania silnika Kleen-flo jest produkowany ze skutecznych, wybranych węglowodorów chlorowcowanych, które opracowano tak, by rozpuszczały szeroką gamę zanieczyszczeń silnika.

More details

2 Items

17,00 zł tax incl.

  • 395 ml

More info

Środek do przepłukiwania silnika Kleen-flo usuwa:
- Złogi - Mieszanina utlenionego oleju i wody zalega zwykle na dnie skrzyni korbowej. Może zatykać sita oleju, przepusty oleju i spowodować poważne uszkodzenie silnika.
- Lakier - Skutek działania ciepła na olej smarujący. Tworzy się zwykle na większości części wewnętrznych. Powoduje przyleganie popychaczy zaworów, co skutkuje "stukaniem przy rozruchu".
- Osady na tłokach - Osady na tłokach powodują, że pierścienie tłoków blokują się w rowkach, co skutkuje niewystarczającym uszczelnieniem przy spalaniu, nadmiernym zużyciem silnika z powodu rozcieńczenia paliwa i dużym zużyciem oleju.

Sposób użycia:

Należy wlać całą zawartość butelki środka czyszczącego do silnika przed usunięciem starego oleju, pozwolić silnikowi popracować przez około 5 minut, a następnie usunąć olej, zmienić filtr i nalać nowy olej. Dla uzyskania maksymalnej czystości silnika, stosować przed każdą zmianą oleju lub co najmniej raz na każde 31 000 km.

Korzyści:

- Czyste silniki lepiej i dłużej pracują.
- Współczesne warunki prowadzenia samochodów, jak częste ruszanie i zatrzymywanie samochodu w mieście, holowanie przyczepy, korzystanie z klimatyzacji, powodują zanieczyszczenie silnika.
- Poprawia liczbę kilometrów przejechanych na jednym litrze paliwa, zmniejsza spalanie oleju.
- Odpowiedni dla wszystkich silników czterosuwowych w samochodach, ciężarówkach, łodziach, maszynach przemysłowych, sprzęcie do pozyskiwania drewna i górniczym.
- Bardzo szybki i bardzo skuteczny.

Pojemność: 350 ml

30 other products in the same category: