Categories

Informations

Manufacturers

List of products by manufacturer AMSOiL

AMSOIL to amerykańska firma z siedzibą w Superior w stanie Wisconsin założona przez pilota myśliwca zafascynowanego potencjałem syntetycznych środków smarnych, podpułkownika Alberta J. Amatuzio.
AMSOIL w 1972r. pierwszy wyprodukował silnikowy olej syntetyczny spełniający wymogi API i wciąż, od ponad 40 lat, produkuje najlepsze syntetyczne oleje na świecie wyłącznie w jednej fabryce AMSOIL INC. w Superior w USA a stamtąd dystrybuuje je do kilkudziesięciu krajów świata.

Amsoil to przedsiębiorstwo z USA zajmujące się produkcją najlepszej jakości środków smarnych do samochodów i motocykli. W Ameryce Północnej Amsoil cieszy się niesłabnącą popularnością z powodzeniem konkurując z koncernami powszechnie znanymi na całym Świecie. Firma stara się rozszerzać swoją sieć dystrybucji. W Polsce stale powiększa się gruba nabywców olejów Amsoil, kupują go przede wszystkim osoby, które stawiają na jakość i maksymalną ochronę swoich silników.

Firma Amsoil posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów do samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, skuterów oraz wszelkich maszyn gdzie niezbędne jest zapewnienie najlepszej smarowności.

Firma MM Store jest dystrybutorem produktów Amsoil w Polsce. Wszystkie produkty wystawione w sklepie pochodzą od certyfikowanego importera Amsoil w Polsce.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą produktów Amsoil.
More
per page
Showing 1 - 12 of 183 items
Showing 1 - 12 of 183 items