Categories

Informations

Manufacturers

List of products by manufacturer FILTRON

Od czasów powstania w 1982 r. Filtron specjalizuj się w produkcji wysokiej jakości filtrów dla motoryzacji, maszyn i urządzeń silnikowych, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.


Dynamiczny rozwój sprawił, że dzisiaj jest firmą o światowym zasięgu działania. Ponad połowę wyrobów eksportuje m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Szwajcarii, Rosji, Grecji, Włoch, Portugalii, Hiszpanii, Bułgarii, Czech, na Ukrainę, Węgry oraz do Ameryki i Afryki.


Ciągłe inwestowanie w zautomatyzowane procesy produkcji, nowe rozwiązania technologiczne, wydajne i nowoczesne linie produkcyjne czy nieustanne poszukiwanie lepszych metod pracy, zapewniają wysoką i powtarzalną jakość produkowanych filtrów.


Filtron jest dostawcą filtrów do takich firm jak: Volkswagen, General Motors, Ford, Land Rover, Jaguar, Mercedes-Benz, Saab, Lotus, Harley&Davidson, Suzuki, Aston Martin.


Filtry marki FILTRON przeznaczone na rynek części zamiennych są produkowane dokładnie według tych samych standardów co dostarczane do producentów samochodów.Wyszukiwarka filtrów FILTRON

per page
Showing 1 - 12 of 2318 items
Showing 1 - 12 of 2318 items