• Out-of-Stock

Uszczelniający dodatek do oleju silnikowego Engine Seal

zł19.00
Tax included

Środek do uszczelniania silnika Kleen-Flo służy do powstrzymywania drobnych wycieków oleju i może być mieszany z olejami silnikowymi o różnych stopniach SAE. Oprócz ryzyka zniszczenia silnika w razie użytkowania pojazdu z niewielką ilością oleju, silnik ze zgęstniałym olejem bardziej się nagrzewa i stawia jeszcze większy opór olejowi pozostałemu w skrzyni korbowej.

Out-of-Stock
Notify me when available

PRZEZNACZENIE / UZASADNIENIE UŻYCIA:

Na skutek temperatury i upływu czasu gumowe uszczelki, podkładki i pierścienie samouszczelniające w silniku mogą pokryć osadem i wysuszyć, co prowadzi do ich stwardnienia i skurczenia. Kiedy to nastąpi, nie spełniają już swojej funkcji uszczelniającej. powoduje to utratę oleju, ryzyko uszkodzenia silnika, zabrudzenia pod maską, na jezdni i na podłodze garażu.

DZIAŁANIE / SPOSÓB UŻYCIA:

Środek do uszczelniania silnika Kleen-Flo odnawia gumowe uszczelki, podkładki i pierścienie samouszczelniające, usuwając osad powierzchniowy i sprawiając, że odzyskują swój pierwotny kształt uszczelniając na powrót silnik. Jeśli po zastosowaniu preparatu nadal występuje wyciek, konieczna jest naprawa mechaniczna. W celu zapobiegania wyciekom wlewaj środek do uszczelniania silnika cztery razy do roku przy wymianie oleju.

Nr katalogowy 702 x 350 ml

702

Specific References

EAN13
060733007028
Opinie o produkcie (0)
No customer reviews for the moment.
Loading...