Sealants

Informations

Manufacturers

Środek zmniejszający tarcie w silniku kleen flo View larger

Środek zmniejszający tarcie w silniku kleen flo

777

New product

Zmniejsza tarcie, kwasowość oleju i zużywanie się współpracujących ze sobą elementów metalowych w silnikach benzynowych oraz dieslowskich. Poprawia lepkość oleju. Przylega do wewnętrznych metalowych części dłużej niż konwencjonalny olej silnikowy, minimalizując utratę smarowania. Ułatwia rozruch silnika.

More details

This product is no longer in stock

45,00 zł tax incl.

More info

Preparat można stosować ze wszystkimi mineralnymi i syntetycznymi olejami silnikowymi, nie dokonując wymiany oleju znajdującego się w silniku. Łatwy w użyciu.

Sposób użycia:

Dzięki specjalnemu składowi Środek zmniejszający tarcie w silniku przylega do wewnętrznych części metalowych dłużej niż konwencjonalny olej silnikowy, co minimalizuje utratę smarowania. Teflonowe? mikrocząsteczki pomagają tworzyć mocną barierę między poruszającymi się częściami i pozwalają zmniejszać tarcie. Środek zmniejszający tarcie w silniku poprawia też lepkość oleju, przez co tworzy się grubsza warstwa oleju, mniej podatna na rozerwanie.
Środek zmniejszający tarcie w silniku zawiera związek organiczny, który neutralizuje kwas i zapobiega jego niszczącemu działaniu. Środek zmniejszający tarcie w silniku zmienia lepkość poprawiając kompresję.
Dolej do silnika butelkę Środka zmniejszającego tarcie w silniku co 15 000 km. Środek zmniejszający tarcie w silniku może być użyty w dowolnym czasie. Nie wymaga wymiany oleju znajdującego się w silniku.

Korzyści:

- Zmniejsza kontakt metalu z metalem.
- Zwiększa kompresję.
- Ułatwia rozruch silnika.
- Można go stosować ze wszystkimi mineralnymi i syntetycznymi olejami silnikowymi.
- Zwiększona ochrona przed kwasami, neutralizująca kwasowość oleju.
- Zapobiega niszczeniu silnika przez kwasy.
- Można go bezpiecznie stosować we wszystkich pojazdach.
- Łatwy w użyciu.

30 other products in the same category: