Winter products

Informations

Manufacturers

Płyn zapobiegający zamarzaniu hamulców powietrznych View larger

Płyn zapobiegający zamarzaniu hamulców powietrznych

New product

PŁYN ZAPOBIEGAJĄCY ZAMARZANIU "SAFE-T-BRAKE" jest przeznaczony do absorbowania kondensatu i zapewnienia całkowitej ochrony przed zamarzaniem łączy pneumatycznych w ciężarówkach, autobusach i maszynach budowlanych.

More details

This product is no longer in stock

19,00 zł tax incl.

More info

Sposób użycia:

Kiedy zwykłe powietrze jest kompresowane w celu uzyskania wysokich ciśnień, niezbędnych do pracy hamulców powietrznych w ciężarówkach, kondensuje się z niego woda. Jeśli nie zostanie usunięta z systemu lub odpowiednio zneutralizowana, zamarznie w mechanizmie hamulcowym, mając wpływ na jego skuteczność.

Aby użyć preparatu, należy dodać "SAFE-T-BRAKE" do zbiornika odparowania alkoholu, nalewając go do dwóch trzecich. Kiedy kompresor zaczyna sprężać powietrze, powinny być widoczne bąbelki powietrza. Należy upewnić się, że wszystkie złącza są szczelne i w dobrym stanie. Nakrywka wlewu powinna być dobrze dokręcona. "SAFE-T-BRAKE" można także wlewać bezpośrednio do przewodów hamulcowych lub zbiornika powietrza w przypadku systemów nie wyposażonych w zbiornik odparowania alkoholu.

Stosować "SAFE-T-BRAKE" w okresie zimy przy prawdopodobieństwie wystąpienia temperatur poniżej zera, lub na obszarach eksportowych, gdzie zamarzanie jest np. spowodowane dużą wysokością.

Korzyści:

- Skuteczny sprawdzony produkt.
- Nieszkodliwy dla wszystkich elementów hamulców.
- Odkłada się na częściach wewnętrznych w postaci warstwy antykorozyjnej.
- Przedłuża trwałość komponentów.

29 other products in the same category: