Oleje przekładniowe

Informacja

Producenci

Amsoil 20W-40 Synthetic V-Twin Motorcycle Oil MVI Zobacz większe

Amsoil 20W-40 Synthetic V-Twin Indiana MVI 0,946L

MVIQT

Nowy produkt

Amsoil 20W-40 Synthetic V-Twin Motorcycle Oil jest to olej Premium przeznaczony dla tych, którzy wymagają absolutnie najlepszego smarowania swoich motocykli. Jest to olej wielofunkcyjny, skonstruowany dla Victory® i Indian® 2013 i nowszych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

75,00 zł brutto

Opis

Lepkość20W40
SpecyfikacjaAPI GL-1 , API SM, JASO MA

Więcej informacji

Olej silnikowy AMSOIL Synthetic V-Twin zaprojektowano tak, aby chronić kluczowe elementy w warunkach wysokiej temperatury. Znacznie przekracza normy odporności na pracę w wysokiej temperaturze, co zapewnia doskonałą ochronę, zawiera pakiet dodatków, aby zmniejszyć zużycie, niezależnie od warunków pracy. Olej silnikowy AMSOIL Synthetic V-Twin jest termicznie stabilny i zawiera maksymalne poziomy inhibitorów utleniania. Jest wyjątkowo odporny i zaprojektowany tak, aby zapobiec osadzaniu się szlamu i osadów węglowych, co zapewnia doskonałą czystość silnika.

Olej silnikowy AMSOIL Synthetic V-Twin spełnia wymagania dotyczące ochrony systemu emisji spalin i jest przeznaczony do stosowania w motocyklach z katalizatorem.

AMSOIL 20w40 V-Twin zapewnia cichą i płynną pracę sprzęgła. Kontroluje ciepło i zapobiega poślizgowi.


APLIKACJE:
AMSOIL 20W-40 Synthetic V-Twin Motorcycle Oil jest zalecany do motocykli chłodzonych zarówno cieczą i powietrzem wymagających specyfikacji 20W-40 w tym używanych przez Victory * i Indian *. Spełnia normy: API SM, JASO MA i API GL-1 zapewniając doskonałą ochronę silników i skrzyń biegów.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: