Oleje

Informacja

Producenci

Olej Amsoil OE 0W16 Synthetic Motor Oil Zobacz większe

Olej Amsoil OE 0W16 Synthetic Motor Oil 0,946L

Nowy produkt

Syntetyczny olej silnikowy OE zapewnia 100-procentową syntetyczną ochronę silnika dla zaawansowanych technologii samochodowych, w tym turbosprężarek i wtrysku bezpośredniego. OE został specjalnie opracowany dla dłuższych okresów między wymianami zalecanych przez producentów oryginalnego wyposażenia (OE).

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

49,00 zł brutto

Opis

Lepkość0W16
SpecyfikacjaAPI SM, API SN+

Więcej informacji

Syntetyczny olej silnikowy Amsoil OE zapewnia doskonałą kontrolę zużycia i chroni krytyczne części silnika, takie jak tłoki i krzywki. Taka ochrona jest szczególnie ważna w ekstremalnych warunkach pracy stwarzanych przez dzisiejsze silniki o mniejszej pojemności, które często pracują z olejem o niższej lepkości. Olej silnikowy AMSOIL OE zapewnia 47% więcej ochrony przed zużyciem niż wymaga tego specyfikacja GM dexos1 Gen 2.

Syntetyczny olej silnikowy Amsoil OE osiągnął 100-procentową ochronę przed LSPI2 w teście silnika wymaganym przez specyfikację GM dexos1 Gen 2 - podczas pięciu kolejnych testów odnotowano zerowe przypadki.

Syntetyczny olej silnikowy Amsoil OE ma w 100% syntetyczną, czystą strukturę chemiczną, zaprojektowaną w celu usuwania szkodliwych zanieczyszczeń. Syntetyczne oleje bazowe są naturalnie odporne na rozkład chemiczny, co pomaga zapobiegać powstawaniu osadów. Jego dodatki detergentów i środków dyspergujących zapewniają doskonałe właściwości walcowania osadów. Syntetyczny olej silnikowy OE pomaga utrzymać silnik w czystości, zapewnia niezawodność i maksymalną wydajność.

Syntetyczne oleje bazowe i zaawansowany pakiet dodatków sprawiają, że Amsoil OE Synthetic Motor Oil jest idealny dla dzisiejszych silników, skutecznie utrzymując temperaturę pracy na odpowiednim poziomie. Zapobiega tworzeniu się osadów i ogranicza zużycie oleju. Jednolita struktura OE ułatwia rozruch na zimno i szybkie smarowanie komponentów w celu zmniejszenia zużycia podczas rozruchu.

Olej Amsoil OE Synthetic Motor Oil jest licencjonowany przez American Petroleum Institute (API) w celu spełnienia i przekroczenia wymagań powszechnie spotykanych w instrukcjach obsługi. Znakomicie sprawdza się w testowaniu zużycia paliwa, uzyskując dodatkowe oznaczenie „Oszczędzanie zasobów” z API. OE jest również przyjazny dla nowoczesnych systemów kontroli emisji spalin, promując prawidłowe działanie katalizatorów dla optymalnej żywotności i niskiej emisji spalin.

APLIKACJE Amsoil OE 0W-16 (OES):

  • API SN PLUS (Resource Conserving), SM...;


Syntetyczny olej silnikowy AMSOIL OE jest kompatybilny z innymi syntetycznymi i konwencjonalnymi olejami silnikowymi. Mieszanie z innymi olejami skróci jednak żywotność olejów silnikowych AMSOIL i zmniejszy ich wydajność. AMSOIL nie obsługuje wydłużonych okresów między wymianami, w których zmieszano oleje.

Nieoryginalne dodatki olejowe nie są zalecane do stosowania z olejem silnikowym AMSOIL OE Synthetic.

30 innych produktów w tej samej kategorii: