Informacja

W kategorii tej dostępne są produkty do pielęgnacji auta w bardzo szerokim wachlarzu, zarówno dla profesjonalnych zakładów zajmujących się detailingiem jak i dla wszystkich użytkowników dbających o swoje pojazdy. Znajdą tu Państwo między innymi szampony, środki do pielęgnacji i konserwacji lakieru, preparaty do mycia szyb i powierzchni szklanyc...

W kategorii tej dostępne są produkty do pielęgnacji auta w bardzo szerokim wachlarzu, zarówno dla profesjonalnych zakładów zajmujących się detailingiem jak i dla wszystkich użytkowników dbających o swoje pojazdy. Znajdą tu Państwo między innymi szampony, środki do pielęgnacji i konserwacji lakieru, preparaty do mycia szyb i powierzchni szklanych, produkty do mycia i pielęgnacji felg i opon, a także tapicerek czy klimatyzacji. Wybrane produkty z tej kategorii są dostępne również w dziale DETAILING.

Więcej

Kosmetyki samochodowe Jest 40 produktów.

Podkategorie

 • Produkty czyszczące

  Szampony samochodowe, efektywnie oczyszczają zabrudzone powierzchnie, usuwają zanieczyszczenia drogowe powstające na skutek codziennej eksploatacji auta, a także zabrudzenia organiczne. Szampony samochodowe dostępne w naszym sklepie dogłębnie czyszczą lakier przywracając mu utracony połysk.

 • Woski i politury

  Woski z naszej oferty spełnią wymagania amatorów pielęgnujących samochody w przydomowym ogródku oraz profesjonalistów zajmujących się na co dzień detailingiem. Formuła dostępnych w naszym sklepie wosków pozwala przywrócić powierzchniom utracony blask oraz konserwuje i zabezpiecza lakier na długi czas.

 • Szyby i powierzchnie...

  Produkty w tej kategorii przeznaczone są do czyszczenia i pielęgnacji szyb i powierzchni szklanych oraz wszelkich powierzchni plastikowych i z tworzyw sztucznych takich jak kokpity samochodowe. Preparaty głęboko wnikają w czyszczone powierzchnie usuwając wszelkie zabrudzenia. Jest to szczególnie ważne w przypadku szyb samochodowych, których czystość zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy.

 • Tapicerka i klimatyzacja

  Produkty dzięki, którym możliwe jest czyszczenie i konserwacja wszelkich tapicerek samochodowych oraz dywaników zarówno materiałowych jak i skórzanych. W kategorii tej znajdą Państwo również preparaty do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji, które likwidują nieprzyjemne zapachy powstające w układzie klimatyzacji.

 • Opony i felgi

  Preparaty, które znajdą Państwo w tej kategorii przeznaczone są do czyszczenia, konserwacji i nabłyszczania opon i felg. Środki pomogą usunąć z felg wszelkie zabrudzenia drogowe oraz osad z klocków powstały na skutek hamowania, a opony zyskają tzw. "efekt mokrej opony". Polecamy!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów