W kategorii tej dostępne są wszelkie preparaty niezbędne w każdym warsztacie takie jak odrdzewiacze, środki do czyszczenia gaźnika i przepustnicy, różnego rodzaju smary, uszczelniacze silikonowe czy kleje do gwintów. Produkty te charakteryzuje wysoka jakość i skuteczność działania.

Chemia warsztatowa W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Odrdzewiacze i...

  Odrdzewiacze i środki penetrująco-smarujące kleen-flo to preparaty specjalnie przystosowane do błyskawicznej penetracji rdzy. Ułatwiają natychmiastowe odkręcenie każdej części skorodowanej, zapieczonej, pokrytej przez lakier, nagar węglowy itp. Dodatkowo mają właściwości smarujące i antykorozyjne. W kategorii tej można znaleźć środki czyszczące różne podzespoły samochodowe m.in. hamulce, styki elektryczne, gaźniki i przepustnice.

 • Smary

  Specjalistyczne produkty smarujące o szerokim spektrum działania. Smary do hamulców, łożyskowe, miedziowe i ceramiczne. Beztłuszczowe, teflonowe i silikonowe. Mary do łańcuchów i uszczelek.

 • Silikony

  Uszczelniacze silikonowe posiadają szereg zastosowań. Używane są do połączeń i uszczelnień. Mogą zastępować uszczelki i podkładki różnego kształtu. Są odporne termicznie oraz pod wysokim ciśnieniem. Nie szkodzi im działanie olejów i smarów.

 • Kleje

  Uszczelniacze potocznie zwane klejami do gwintów dostępne w dwóch wersjach: niebieskie - usuwalne i czerwone - trwałe. Preparaty bardzo skutecznie uszczelniają skręcane powierzchnie uniemożliwiając samoistne odkręcanie się.

 • Zmywacze

  Środki czyszczące do hamulców, części, silników, gaźników itp.