Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Informacja

  Środki czyszczące do hamulców, części, silników, gaźników itp.

  Zmywacze Jest 8 produktów.

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • 13,00 zł W magazynie

   BRAKE & PARTS KLEEN w trybie natychmiastowym usuwa płyn hamulcowy, olej, smar, płyn przekładniowy, kurz z hamulców i inne zanieczyszczenia ze wszystkich zespołów hamulcowych, w tym bębnów, tarcz, okładzin, sprężyn, cylindrów, przegubów Cardana oraz wirników. Po tym szybkoschnącym preparacie nie pozostają żadne osady.

   13,00 zł
   W magazynie
  • 20,00 zł W magazynie

   BRAKE & ELECTRICAL CONTACT KLEEN to antykorozyjny, niepalny i nie przewodzący prądu płyn w aerozolu przeznaczony do czyszczenia urządzeń elektrycznych, w tym alternatorów, prądnic, rozdzielaczy, przełączników, przekaĽników i regulatorów, jak również małych napędów elektrycznych.

   20,00 zł
   W magazynie
  • 19,00 zł W magazynie

   Płyn do czyszczenia automatycznej przepustnicy i gaźnika jest silnie działającym aerozolem przeznaczonym specjalnie do czyszczenia gaźników i ich ruchomych mechanizmów, automatycznych przepustnic, układów wentylacji skrzyni korbowej i przewodów grzewczych. Każdy pojemnik wyposażono w aplikator umożliwiający dotarcie trudno dostępne miejsca.

   19,00 zł
   W magazynie
  • 22,00 zł W magazynie

   Zastosowanie rewolucyjnego środka Brake-in zapobiega powstawaniu hałasów wytwarzanych przez hamulce. Mikromilimetrowej wielkości cząstki Brake-In tworzą molekularne połączenie z częściami ciernymi, wygładzając nierówne powierzchnie. Kompozytowe wykończenie stanowi kres problemów związanych z niepożądanymi drganiami i piskiem hamulców, dając tym samym...

   22,00 zł
   W magazynie
  • 19,00 zł W magazynie

   Preparat ten został specjalnie zaprojektowany do bezpiecznego usuwania i wymywania zanieczyszczeń, które mogłyby ograniczać lub przeszkadzać precyzyjnemu działaniu układu zasysania powietrza. Czyści, smaruje i zapobiega korozji przepustnicy powietrza, korpusu przepustnicy oraz zaworów minimalnego ciśnienia. Całkowicie bezpieczny dla czujników tlenu,...

   19,00 zł
   W magazynie
  • 15,00 zł W magazynie

   Szampon do silników jest silnie działającym środkiem odtłuszczającym silniki w pojemniku aerozolowym. W celu użycia należy spryskać nim silnik oraz komorę silnika, pozostawić na kilka minut, aby preparat wsiąkł, następnie zmyć silnik czystą wodą. Preparat jest prosty i efektywny w użyciu, pomaga utrzymać dobry wygląd silnika. Nie niszczy lakieru, gumy ani...

   15,00 zł
   W magazynie
  • 14,00 zł W magazynie

   FOAMY KLEEN jest niepalnym, przeznaczonym do trudnych zadań środkiem czyszczącym. Dobrze przylega on do powierzchni silnika i aktywnie usuwa brud, smar i olej z nawet najbardziej trudnodostępnych miejsc. Preparat może być używany za każdym razem, gdy na silniku utworzy się warstwa zanieczyszczeń, smaru czy oleju.

   14,00 zł
   W magazynie
  • 15,00 zł W magazynie

   BATTERY KLEEN stanowi kombinację substancji neutralizującej oraz środków czyszczących w proporcji specjalnie zrównoważonej dla potrzeb eksploatacji akumulatorów. Preparat jest sprzedawany w wygodnych do użycia pojemnikach aerozolowych.

   15,00 zł
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów