Promocje

Informacja

Producenci

AMSOIL 0W40 Max-Duty Signature Series Diesel Oil DZF 0,946L Zobacz większe

AMSOIL 0W40 Max-Duty Signature Series Diesel Oil DZF 0,946L

DZFQT

Nowy produkt

Olej silnikowy AMSOIL 0W40 Max-Duty Signature Series Diesel Oil DZF to w pełni syntetyczny olej stworzony, by zapewnić maksymalna ochronę samochodom z silnikiem Diesla. Zaawansowana technologia syntetyczna zapewnia doskonałą kontrolę lepkości, minimalizując zużycie oleju.

Więcej szczegółów

17 Przedmioty

52,00 zł brutto

Więcej informacji

Dzięki użyciu najwyższej jakości syntetycznych olejów bazowych, AMSOIL Signature Series Max-Duty jest odporny na utlenianie i szkodliwe działanie zanieczyszczeń z sadzy. Olej ten jest dodatkowo wzbogacony pakietem detergentów zapobiegając tworzeniu się dużych cząstek sadzy i zaleganiu w silniku. Niższa lotność pomaga zachować swoją lepkość w wysokiej temperaturze, zapewniając maksymalną ochronę silnika i wydajność.

Syntetyczny olej silnikowy AMSOIL Signature Series Max-Duty jest bardziej odporny na rozpraszanie ciepła niż konkurencyjne oleje. W przeciwieństwie do konwencjonalnych olejów Amsoil Signature Series DZF nie zawiera wosku, utrzymuje film olejowy w temperaturach poniżej zera, ułatwiając rozruch, poprawia przepływ oleju i zmniejsza zużycie. Olej Amsoil 0W-40 (DZF) ma szeroki zakres lepkości, dzięki czemu poprawia zdolność rozruchu w szerokim zakresie temperatury.

AMSOIL Signature Series Max-Duty charakteryzuje się niską zmiennością, redukując zużycie oleju podczas pracy i przenosząc mniejszą ilość oleju do komory spalania. Zapewnia o 76 procent mniejsze zużycie oleju niż wymagany przez normę API CK-4 w teście zużycia oleju Caterpillar-1N.

Amsoil 0w40 DZF spełnia poniższe normy:

    API CK-4/SN, CJ-4, CI-4+, CF
    Volvo VDS4.5, VDS4, VDS3
    Mack EOS-4.5, EO-O
    Renault RLD-4, RLD-3
    Cummins CES20086, CES20081
    Caterpillar ECF-2, ECF-3, ECF-1-a
    DDC 93K218, 93K215, 93K214
    ACEA E9, E7
    MAN 3575
    MTU Type 2.1, II, I
    JASO DH-2
    Deutz DQC III-10LA
    Chrysler MS 10902
    Ford WSS-M2C171-F1

Syntetyczny olej silnikowy AMSOIL Signature Series Max-Duty jest kompatybilny z innymi konwencjonalnymi i syntetycznymi olejami silnikowymi. Jednak mieszanie olejów AMSOIL z innymi olejami skróci żywotność oleju i zmniejszy korzyści eksploatacyjne.

Wymiana / Żywotność oleju:

Pojazdy ciężarowe eksploatowane w warunkach drogowych i maszyny budowlane: trzy razy dłuższy okres niż zalecany przez producenta, nie więcej niż 100 000 km/ 600 godzin lub jeden rok, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
Turbodoładowane pojazdy ciężarowe: dwa razy dłuższy okres niż zalecany przez producenta, nie więcej niż 40 000 km lub jeden rok, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej
Wymiana oleju w silnikach benzynowych
Dwa razy dłuższy okres niż zalecany przez producenta, nie więcej niż 25 000 km lub jeden rok, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Odstępy mogą być dodatkowo wydłużane w oparciu o wyniki badań oleju.

Uwaga: Nie zaleca się wydłużać odstępów między wymianami oleju w silnikach, w których dokonano modyfikacji zwiększających moc i moment obrotowy, oraz do napędów, których stosowane są biopaliwa zawierające więcej niż 10 procent etanolu lub ponad 15 procent biodiesla (B15), oraz dla pojazdów Caterpillar 2017-2019 * C13 i C15 stosowanych w ruchu drogowym. Zastosowanie wydłużonych okresów pomiędzy wymianami inne niż rekomendowane przez producenta jest możliwe jedynie przy zastosowaniu indywidualnych badań próbek oleju.

Uwaga:
W przypadku Dodge **, Ford ** i GM *, w których zastosowano DZF również nie zaleca się wydłużania okresów pomiędzy wymianami.


Oryginalna karta charakterystyki

Opinie

Napisz opinię

AMSOIL 0W40 Max-Duty Signature Series Diesel Oil DZF 0,946L

AMSOIL 0W40 Max-Duty Signature Series Diesel Oil DZF 0,946L

Olej silnikowy AMSOIL 0W40 Max-Duty Signature Series Diesel Oil DZF to w pełni syntetyczny olej stworzony, by zapewnić maksymalna ochronę samochodom z silnikiem Diesla. Zaawansowana technologia syntetyczna zapewnia doskonałą kontrolę lepkości, minimalizując zużycie oleju.

Produkty powiązane