Odrdzewiacz

Czy mocowaliście się kiedyś z nakrętką śruby, która była tak zardzewiała, że nie byliście w stanie jej pokonać? A może jakiś zardzewiały element Waszego samochodu grozi, że już dłużej się nie utrzyma i odpadnie? Jeśli mieliście takie przygody, to powinniście zastanowić się, czy nie warto zaopatrzyć się w jakiegoś rodzaju odrdzewiacz i mieć go pod ręką w takich przypadkach.

Odrdzewiacze firmy Kleen-flo

Z pomocą przychodzi w takich chwilach firma Kleen-flo ze swoimi poręcznymi produktami, do których można zaliczyć produkowany przez nich odrdzewiacz błyskawicznie penetrujący rdzę oraz bardziej profesjonalną wersję tego środka, przez niektórych wskazywaną, jako najlepszą w tej grupie cenowej.

Zarówno jeden jak i drugi środek działają błyskawiczne na powierzchnie, na które zostaną zaaplikowane, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i pozbyć się zbędnego wysiłku, przy siłowaniu się z np. zapieczoną nakrętką. Niewątpliwą zaletą tych produktów jest ich dobre działania bez względu czy zostaną zastosowane na lakiery, uszczelki czy farby. Efekt powinien być widoczny już po kilku sekundach. Oczywiście może oszczędzić kilkanaście złotych i dalej się męczyć bez pomocy odrdzewiacza. Nikt Wam nie zabroni pozostawić rdzy samej sobie, ale czy warto?


Pytanie / Question on-line