PromocjeInformacja

Producenci

Marki Jest 16 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
 • AMSOiL

  AMSOIL to amerykańska firma z siedzibą w Superior w stanie Wisconsin założona przez pilota myśliwca zafascynowanego potencjałem syntetycznych środków smarnych, podpułkownika Alberta J. Amatuzio.

 • Bilt-Hamber

  Bilt-Hamber – twórca formuły i producent znanej i docenianej marki kosmetyków do pielęgnacji i ochrony pojazdów. Firma ta specjalizuje się w środkach oczyszczających lakier, chroniących przed korozją, smarach, woskach i sealantach, a ich wysoka skuteczność wykorzystywana jest w branżach samochodowych, lotniczych, morskich i przemysłowych.

 • California Scents

  California Scents to znane na całym Świecie zapachy samochodowe.

 • Collinite

  Collinite to amerykańska firma produkująca niezwykle dobrej jakości woski samochodowe, znane i cenione również w Polsce. Produkty "bronią się" jakością, a ich rosnącą popularność można obserwować ilością sprzedanych sztuk na internetowych aukcjach.

 • Colourlock

  Marka Colourlock to znane i cenione na całym świecie produkty do czyszczenia, konserwacji i renowacji skór. Produkty Colourlock są używane przez najlepsze studia autodetalingowe w Polsce. Koncerny samochodowe od wielu lat cenią środki i preparaty tego producenta.

 • Detailer's Pro Series

  Marka Detailer's Pro Series powstała ponad dekadę temu na Florydzie. Jej twórcą i założycielem jest Max McKee. Główną ideą towarzyszącą powstaniu linii Detailer's Pro Series było stworzenie produktów które umożliwią każdemu osiągnięcie efektów na poziomie dotąd zarezerwowanym wyłącznie dla profesjonalnych detailerów.

 • Kleen-flo

  Kleen-Flo jest firmą z Kanady, która może się pochwalić 60-cio letnim doświadczeniem w produkcji chemii samochodowej, warsztatowej i przemysłowej najwyższej jakości.

 • Lexol

  Lexol to jedna z najbardziej zaufanych marek w dziedzinie pielęgnacji tapicerek skórzanych. Rodzinę produktów Lexol stanowią starannie dobrane formuły stworzone tak by utrzymywać piękno i trwałość wszystkich rodzajów skóry. Regularne używanie produktów Lexol zapobiega pękaniu tapicerki skórzanej i przedłuża okres jej użytkowania.

  Lexol jest od lat marką preferowaną przez jeźdźców dbających o siodła, profesjonalnych detailerów,  jak i entuzjastów motoryzacji.

 • Meguiar's

  Meguiar's to rodzinna firma z ponad 100 letnia tradycją. Amerykański producent z siedzibą w Kalifornii dostarcza środki do pielęgnacji niemal każdej powierzchni. Preparaty Meguiar's znajdują zastosowanie m.in. w samochodzie, domu, czy łodzi. Meguiar's jest to firma znana na całym świecie. Również w Polsce posiada sporą grupę entuzjastów ceniących produkty Meguiar's głównie za ich jakość i skuteczność działania.

 • Michelin

  Michelin to jeden z największych na Świecie producentów opon, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać gdyż znają go niemal wszyscy.

Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pytanie / Question on-line