Informacja

Producenci

Marki Jest 31 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
 • AMSOiL

  AMSOIL to amerykańska firma z siedzibą w Superior w stanie Wisconsin założona przez pilota myśliwca zafascynowanego potencjałem syntetycznych środków smarnych, podpułkownika Alberta J. Amatuzio.

 • Bilt-Hamber

  Bilt-Hamber – twórca formuły i producent znanej i docenianej marki kosmetyków do pielęgnacji i ochrony pojazdów. Firma ta specjalizuje się w środkach oczyszczających lakier, chroniących przed korozją, smarach, woskach i sealantach, a ich wysoka skuteczność wykorzystywana jest w branżach samochodowych, lotniczych, morskich i przemysłowych.

 • Boll

  Firma BOLL powstała w 1993 roku w Zielonej Górze. Firma zajmuje się dystrybucją szerokiej oferty środków chemii samochodowej oraz dodatków lakierniczych.

 • BOSH

 • California Scents

  California Scents to znane na całym Świecie zapachy samochodowe.

 • Ceramizer

  Firma Ceramizer sp z o.o. (pierwotnie Vidar) istnieje od 1996 roku i specjalizuje się niezmiennie w produkcji wysokojakościowych preparatów do regeneracji i ochrony urządzeń, silników i mechanizmów zużywanych w procesie tarcia. Preparaty Ceramizer są wytworami całkowicie polskiej produkcji i pozostają własnością polskiej firmy Ceramizer Sp z o.o. Ceramizery są dostępne na rynku polskim od około 15 lat i w chwili obecnej marka Ceramizer jest już synonimem jakości i niezawodności.

 • Collinite

  Collinite to amerykańska firma produkująca niezwykle dobrej jakości woski samochodowe, znane i cenione również w Polsce. Produkty "bronią się" jakością, a ich rosnącą popularność można obserwować ilością sprzedanych sztuk na internetowych aukcjach.

 • Colourlock

  Marka Colourlock to znane i cenione na całym świecie produkty do czyszczenia, konserwacji i renowacji skór. Produkty Colourlock są używane przez najlepsze studia autodetalingowe w Polsce. Koncerny samochodowe od wielu lat cenią środki i preparaty tego producenta.

 • Denso

 • Detailer's Pro Series

  Marka Detailer's Pro Series powstała ponad dekadę temu na Florydzie. Jej twórcą i założycielem jest Max McKee. Główną ideą towarzyszącą powstaniu linii Detailer's Pro Series było stworzenie produktów które umożliwią każdemu osiągnięcie efektów na poziomie dotąd zarezerwowanym wyłącznie dla profesjonalnych detailerów.

 • ENEOS

  ENEOS to marka produktów wytwarzanych i sprzedawanych przez JXTG Nippon Oil & Energy Corp., największą firmę naftową w Japonii. Produkty ENEOS to najwyższej jakości smary dostępne obecnie na rynku. Produkty te wykorzystują zaawansowaną technologię dodatków i oleju bazowego, będącą wynikiem wspólnej inżynierii i badań ze wszystkimi japońskimi producentami samochodów. Smary ENEOS zapewniają wyjątkową wydajność, moc i ochronę w szerokim zakresie zastosowań, w tym w samochodach wyścigowych, motocyklach i samochodach ulicznych.

Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów