Kleen-flo płukanka do silnika engine flush

17,00 zł
Brutto

Środek do płukania silnika Kleen-flo jest produkowany ze skutecznych, wybranych węglowodorów chlorowcowanych, które opracowano tak, by rozpuszczały szeroką gamę zanieczyszczeń silnika.

Pojemność

Środek do przepłukiwania silnika Kleen-flo usuwa:
- Złogi - Mieszanina utlenionego oleju i wody zalega zwykle na dnie skrzyni korbowej. Może zatykać sita oleju, przepusty oleju i spowodować poważne uszkodzenie silnika.
- Lakier - Skutek działania ciepła na olej smarujący. Tworzy się zwykle na większości części wewnętrznych. Powoduje przyleganie popychaczy zaworów, co skutkuje "stukaniem przy rozruchu".
- Osady na tłokach - Osady na tłokach powodują, że pierścienie tłoków blokują się w rowkach, co skutkuje niewystarczającym uszczelnieniem przy spalaniu, nadmiernym zużyciem silnika z powodu rozcieńczenia paliwa i dużym zużyciem oleju.

Sposób użycia:

Należy wlać całą zawartość butelki środka czyszczącego do silnika przed usunięciem starego oleju, pozwolić silnikowi popracować przez około 5 minut, a następnie usunąć olej, zmienić filtr i nalać nowy olej. Dla uzyskania maksymalnej czystości silnika, stosować przed każdą zmianą oleju lub co najmniej raz na każde 31 000 km.

Korzyści:

- Czyste silniki lepiej i dłużej pracują.
- Współczesne warunki prowadzenia samochodów, jak częste ruszanie i zatrzymywanie samochodu w mieście, holowanie przyczepy, korzystanie z klimatyzacji, powodują zanieczyszczenie silnika.
- Poprawia liczbę kilometrów przejechanych na jednym litrze paliwa, zmniejsza spalanie oleju.
- Odpowiedni dla wszystkich silników czterosuwowych w samochodach, ciężarówkach, łodziach, maszynach przemysłowych, sprzęcie do pozyskiwania drewna i górniczym.
- Bardzo szybki i bardzo skuteczny.

Pojemność: 350 ml

637
2 szt.

Specyficzne kody

EAN13
060733006373
Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...