Uszczelniacze / ceramizery

Informacja

Producenci

Uszczelniający dodatek do oleju silnikowego Engine Seal Zobacz większe

Uszczelniający dodatek do oleju silnikowego Engine Seal

702

Nowy produkt

Środek do uszczelniania silnika Kleen-Flo kat. 702 służy do powstrzymywania drobnych wycieków oleju i może być mieszany z olejami silnikowymi o różnych stopniach SAE. Oprócz ryzyka zniszczenia silnika w razie użytkowania pojazdu z niewielką ilością oleju, silnik ze zgęstniałym olejem bardziej się nagrzewa i stawia jeszcze większy opór olejowi pozostałemu w skrzyni korbowej.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

19,00 zł brutto

Więcej informacji

PRZEZNACZENIE / UZASADNIENIE UŻYCIA:

Na skutek temperatury i upływu czasu gumowe uszczelki, podkładki i pierścienie samouszczelniające w silniku mogą pokryć osadem i wysuszyć, co prowadzi do ich stwardnienia i skurczenia. Kiedy to nastąpi, nie spełniają już swojej funkcji uszczelniającej. powoduje to utratę oleju, ryzyko uszkodzenia silnika, zabrudzenia pod maską, na jezdni i na podłodze garażu.

DZIAŁANIE / SPOSÓB UŻYCIA:

Środek do uszczelniania silnika Kleen-Flo odnawia gumowe uszczelki, podkładki i pierścienie samouszczelniające, usuwając osad powierzchniowy i sprawiając, że odzyskują swój pierwotny kształt uszczelniając na powrót silnik. Jeśli po zastosowaniu preparatu nadal występuje wyciek, konieczna jest naprawa mechaniczna. W celu zapobiegania wyciekom wlewaj środek do uszczelniania silnika cztery razy do roku przy wymianie oleju.

Nr katalogowy kleen-flo 702 x 350 ml (nowe, zmienione opakowanie)

30 innych produktów w tej samej kategorii: