Woski, politury, pasty, powłoki

Informacja

Producenci

Szybki wosk w sprayu Stoner - Speed Bead One-Step Quick Wax Zobacz większe

Szybki wosk w sprayu Stoner - Speed Bead One-Step Quick Wax 459 ml

Nowy produkt

Wosk Speed Bead to najszybszy i najłatwiejszy sposób aby twój samochód wyglądał jak nowy. Rozpyl wosk na karoserię i łatwo wytrzyj aby uzyskać długotrwały połysk i ochronę. Czyści, poleruje i chroni powłoki z lakierów bezbarwnych, kolorowych, akrylowych i emalii, a wszystko to przy pojedynczym naniesieniu preparatu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

49,99 zł brutto

Więcej informacji

Łagodne substancje myjące zawarte w preparacie Speed Bead powodują odczepienie i usunięcie śladów po owadach, sokach z drzew, tłustych śladach z jezdni, tłustych śladach ze spalin oraz innych tłustych zabrudzeniach powstałych w trakcie jazdy. Pozwalają nawet na usunięcie niewielkich zadrapań powierzchniowych i śladów po wodzie. Wielofunkcyjne woski zawarte w preparacie Speed Bead pozwalają na osiągnięcie wysokiego połysku, wypełniają powierzchniowe ubytki i ukrywają niewielkie przebarwienia. Syntetyczne polimery w preparacie wiążą się chemicznie z powierzchnią, tworząc trwałą powłokę ochronną i skraplającą wodę.

Sposób użycia: Dokładnie umyj pojazd przed zastosowaniem preparatu aby usunąć kurz i brud. Wstrząśnij mocno puszką przed, oraz co jakiś czas w trakcie użytkowania. Spryskaj umiarkowanie powierzchnię z odległości 10-20 cm. Delikatnie rozetrzyj wosk używając czystej, miękkiej, bawełnianej szmatki, ręcznika lub specjalnego aplikatora do nakładania wosków. Pozostaw do wyschnięcia, aż pojawi się biała mgiełka. Następnie wypoleruj miękką, czystą bawełnianą szmatką lub ręcznikiem.

Pomocne wskazówki dla użytkowników: przed użyciem zwilż i wykręć ręcznik lub aplikator aby zmiękł i nabrał poślizgu. Nie pozostawiaj produktu aby zamarzł. Najlepiej stosować w temperaturze pokojowej.

Pojemność: 459 ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: