• Out-of-Stock

AMSOIL EaOM Motorcycle Oil Filters EAOM135C

zł105.00
Tax included
Out-of-Stock
Notify me when available
OPIS:
 

SKUTECZNIE USUWA SILNE ZABRUDZENIA:

Ogromna siła czyszcząca produktu pozwala na usuwanie wszelkiego rodzaju brudu z różnego rodzaju powierzchni. Idealnie nadaje się do mycia samochodów ciężarowych, plandek brezentowych, wagonów kolejowych, kontenerów, autobusów, samochodów dostawczych, cystern, ram i podwozi. W dużym rozcieńczeniu doskonale sprawdza się jako produkt do wstępnego mycia samochodów osobowych. Zawiera substancje antykorozyjne, w związku z czym może być stosowany do mycia każdej powierzchni metalowej.

SZYBKO MYJE DUŻE POWIERZCHNIE

Zastosowanie lancy pianotwórczej sprawia, że produkt łatwo i szybko myje duże powierzchnie takie jak, kontenery, plandeki brezentowe, naczepy. Już chwilę po naniesieniu widać, jak brud rozpuszcza się i samoczynnie spływa. Produkt nadaje się do mycia w sposób bezszczotkowy. Bardzo skutecznie zmiękcza brud, dzięki czemu wystarcza samo spłukanie zanieczyszczeń wodą pod wysokim ciśnieniem.
 
WYDAJNY, SILNIE SKONCENTROWANY
Wysoka koncentracja produktu sprawia, że jest on bardzo wydajny. Podczas mycia wstępnego, przy kilku procentowym stężeniu, usuwa nawet do 90% brudu drogowego. 
 
UWAGA:  Nie nanosić na rozgrzane powierzchnie. Mycie przeprowadzać w cieniu. Nie dopuszczać do wyschnięcia produktu na czyszczonej powierzchni.
 
SPOSÓB UŻYCIA:
 

Aktywna piana podawana przy pomocy lancy pianotwórczej: W zależności od stopnia zabrudzeń napełnić dokręcany pojemnik roztworem 1:3-1:10.

Mycie przy pomocy natrysku niskociśnieniowego:

Wagony, cysterny, ramy, podwozia             1:3 - 1:10
Plandeki, kontenery, naczepy                       1:10 - 1:20
Samochody ciężarowe, dostawcze, busy      1:30 - 1:100
Samochody osobowe                                     1:50 - 1:100
 
POJEMNOŚĆ:
 
20kg
EAOM135C
Opinie o produkcie (0)
No customer reviews for the moment.
Loading...