Dodatki do benzyny

Informacja

Producenci

Dodatek zwiększający liczbę oktanową benzyny Zobacz większe

Dodatek zwiększający liczbę oktanową benzyny

Nowy produkt

Pozwala na stosowanie benzyny bezołowiowej w silnikach starego typu, przystosowanych do spalania paliwa zawierającego czteroetylek ołowiu. Podnosi liczbę oktanową paliwa w zależności od potrzeb. Oczyszcza układ paliwowy, zmniejsza zużycie paliwa, poprawia dynamikę silnika.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Zapobiega niszczeniu gniazd zaworowych, nie dopuszcza do spadku mocy silnika, obniżenia stopnia sprężania i spalania stukowego podczas stosowania paliwa bezołowiowego. Zalecany do silników sportowych i pracujących pod dużym obciążeniem.

Sposób użycia:

Dodatek ołowiowy o chemicznej nazwie czteroetylek ołowiu jest dodawany do benzyny w celu zwiększenia liczby oktanowej. Liczba oktanowa jest miarą odporności paliwa na detonacje, czy też spalanie stukowe, które może spowodować poważne uszkodzenie tłoków, korbowodów i głowic cylindrów. Normalna benzyna ma liczbę oktanową 87, a benzyna super - 91. Benzyna o wyższej liczbie oktanowych jest stosowana w przypadku trudnych warunków pracy silnika, dużych prędkości i wysokiego stopniu sprężania.

Pojemność: 395 ml

23 innych produktów w tej samej kategorii: