• Obecnie brak na stanie

Antyżel do diesla 1l kleen flo

59,99 zł
Brutto

LOW-SULPHUR DIESEL FUEL ANTIGEL KLEEN-FLO #973 został opracowany w celu przywrócenia smarowności we wtryskach i pompach paliwowych utraconej na skutek stosowania paliwa niskosiarkowego. Dodatkowo środek ten utrzymuje wtryskiwacze w czystości, zapobieganiu gaśnięciu silnika w porze zimowej oraz zamarzaniu przewodów paliwowych.

Pojemność

Obecnie brak na stanie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Przeznaczenie:
Reakcje chemiczne zachodzące pomiędzy paliwem, metalem i powietrzem ulegają przyspieszeniu w wysokich temperaturach. Reakcje te powodują powstawanie w paliwie osadów, zanieczyszczeń i żelu, przez co silnik nie może zapalić, a jeśli zapala, to pracuje na zbyt wysokich obrotach lub z przedwczesnym zapłonem. Dodanie środka antyżelującego z uszlachetniaczem do paliwa oczyszcza i konserwuje wtryskiwacze, pierścienie tłoków i uszczelki, co powoduje zmniejszenie emisji gazów wydechowych oraz zwiększa żywotność filtra paliwa oraz samego silnika. Inny problem stanowi woda zawarta w paliwie. Podczas okresów chłodu woda zamarza w przewodach paliwowych blokując przepływ paliwa. Środek antyżelujący z uszlachetniaczem do paliwa zapobiega wytrącaniu się żelu do temperatury -45C, co zapobiega zamarzaniu i oblodzeniu filtrów paliwa i przewodów paliwowych. Środek absorbuje wilgoć zawartą w zbiorniku paliwa zapobiegając jego korozji.

Sposób użycia:
Dodawać do paliwa, gdy temperatura spadnie poniżej punktu parafinowego (temperatura, w której wytrącają się parafiny, przez co paliwo traci przejrzystość. Proces ten może się rozpocząć nawet w temperaturze 2C). Jedna butla środka starcza na 500 l paliwa niskosiarkowego, tj. należy go stosować w stężeniu 1:500.

Stosować regularnie w okresie zimowym.

973

Specyficzne kody

EAN13
607330019731
Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...