Injectors cleaners

Informations

Manufacturers

Płyn do czyszczenia wtrysków - diesel kleen-flo View larger

Płyn do czyszczenia wtrysków - diesel kleen-flo

New product

Płyn do czyszczenia układu wtryskowego jest skutecznym, niemetalicznym dodatkiem do oleju napędowego, nie zawierającym popiołów. Czyści wtryskiwacze paliwa a nowe wtryskiwacze utrzymuje w czystości.

More details

3 Items

27,00 zł tax incl.

  • 395 ml

More info

Układ wtryskowy jest jednym z najważniejszych elementów silnika dieslowskiego. W trakcie spalania paliwa w układzie wtryskowym pewne cząsteczki nie zostają spalone. Te nie spalone cząsteczki mogą tworzyć szkodliwe osady. Efektem tego są zanieczyszczone nurniki i zablokowane dysze rozpylające. Silnik traci moc, pali więcej paliwa. Może to oznaczać kosztowny remont układu wtryskowego i stratę czasu spowodowaną przestojem remontowanych silników.

Działanie:
Płyn do czyszczenia układu wtryskowego zapobiega powstawaniu osadów węglowych i usuwa już istniejące osady, utrzymując wtryskiwacze w czystości i zapewniając ich sprawne działanie. Dzięki temu silnik może pracować w pełni wydajnie. Właściwe spalanie oznacza mniejszą emisję spalin. Silniki mogą dłużej pracować z nominalną mocą, nie przekraczając dopuszczalnych poziomów emisji spalin. Można osiągnąć wzrost mocy bez zwiększania emisji spalin, w porównaniu z paliwem bez dodatków. Płyn nie zawiera metanolu, który niszczy układ paliwowy. Płyn o numerze katalogowym 795 polepszy ogólną sprawność silnika, powodując osiągnięcie maksymalnego wykorzystania paliwa. Płyn można stosować w ciężarówkach, sprzęcie terenowym, budowlanym, rolniczym i górniczym..

Korzyści:
- Zwiększa trwałość wtryskiwacza i wydłuża sprawność silnika.
- Poprawia działanie i zmniejsza zużycie paliwa.
- Zmniejsza emisje spalin.
- Obniża koszty eksploatacji.
- Skraca czas przestojów.
- Zapewnia ochronę antykorozyjną.
- Zapewnia stabilność paliwa w trakcie garażowania.
- Poprawia zimne rozruchy.
- Pozwala zaoszczędzić 1 000 dolarów na 200 000 mil (na podstawie testów, w których uczestniczyło 17 ciężarówek, które przejechały ponad 3,3 miliona mil).

Pojemność: 395 ml

21 other products in the same category: