Injectors cleaners

Informations

Manufacturers

Płyn do czyszczenia benzynowego układu wtryskowego View larger

Płyn do czyszczenia benzynowego układu wtryskowego

New product

Skład Płynu do czyszczenia benzynowego układu wtryskowego to najnowsze osiągnięcia technologii chemicznej. Płyn do czyszczenia benzynowego układu wtryskowego nie zawiera metanolu, przez co nie uszkadza układu wtryskowego, oraz zapobiega zanieczyszczaniu układu wtryskowego przez drobne zanieczyszczenia mechaniczne. Zapobiega powstawaniu rdzy i korozji w układzie wtryskowym.

More details

6 Items

22,00 zł tax incl.

  • 395 ml

More info

Płyn do czyszczenia benzynowego układu wtryskowego idealnie nadaje się do stosowania w samochodach napędzanych benzyną zwykłą i bezołowiową, mieszaniną benzyny i alkoholu, nie uszkadza katalizatorów. Świetnie nadaje się też do stosowania we współczesnych samochodach z turbodoładowaniem

Działanie:
Płyn do czyszczenia benzynowego układu wtryskowego czyści i chroni zawory wlotowe i czopiki w elektronicznych przelotowych wtryskiwaczach paliwa. Jedna butelka o pojemności 350 ml wystarcza na 60 litrów benzyny.

Zastosowanie:
Wraz z pojawieniem się coraz większej liczby samochodów wyposażonych w przelotowy układ wtrysku paliwa, coraz poważniejszy staje się problem zatykania wtryskiwacza. Przyczyna, mniej stabilna benzyna z niewystarczającą ilością dodatków detergentowych albo w ogóle ich nie zawierająca, powoduje powstawanie na czopikach wtryskiwacza osadów, ograniczających przepływ paliwa. Osady tworzą się szybciej, jeśli samochód jest użytkowany na wielu krótkich trasach z licznymi przystankami, niż na dłuższych odcinkach nieprzerwanej jazdy po autostradzie.

Złe osiągi silnika stają się zauważalne, a efektem jest złe prowadzenie samochodu, zmniejszenie się mocy silnika, utrudniony rozruch, nierówny bieg jałowy, nierównomierne przyspieszenie, gaśnięcie silnika, zwiększona emisja spalin i wzrost zużycia paliwa. Płyn do czyszczenia benzynowego układu wtryskowego eliminuje ten problem.

Korzyści:
- Utrzymuje w czystości wszystkie układy wtryskowe.
- Utrzymuje w czystości gaĽniki i układy wlotu.
- Jedna butelka wystarcza na 60 litrów benzyny.
- Przy ciągłym stosowaniu, dobrą pracę silnika można utrzymywać w nieskończoność.
- Nie zawiera metanolu, nie szkodzi wtryskiwaczom.
- Zapobiega rdzy i korozji w układzie paliwowym.

Pojemność: 395 ml

21 other products in the same category: