Środek do czyszczenia przepustnic, układu zasysania powietrza kleen-flo

23,00 zł
Brutto

Preparat ten został specjalnie zaprojektowany do bezpiecznego usuwania i wymywania zanieczyszczeń, które mogłyby ograniczać lub przeszkadzać precyzyjnemu działaniu układu zasysania powietrza. Czyści, smaruje i zapobiega korozji przepustnicy powietrza, korpusu przepustnicy oraz zaworów minimalnego ciśnienia. Całkowicie bezpieczny dla czujników tlenu, katalizatorów oraz części wykonanych z aluminium

Waga

Sposób użycia:

Czyszczenie przepustnicy powietrza: Należy włączyć silnik i nagrzać go do zwykłej temperatury, a następnie wyłączyć. Zdjąć osłonę wlotu powietrza jak najbliżej przepustnicy. Podłożyć szmatę pod zawór i spryskać obficie gardziel, ręcznie otwierając i zamykając płytkę przepustnicy. Na końcu oczyścić zewnętrzną część oraz połączenia przepustnicy.

Czyszczenie korpusu przepustnicy: Włączyć silnik i nagrzać go do zwykłej temperatury, a następnie wyłączyć. Usunąć filtr powietrza. Otwierając i zamykając ręcznie płytkę przepustnicy obficie spryskać gardziel, jak również ujście zaworu powietrza dodatkowego, co pomoże oczyścić zawór minimalnego ciśnienia powietrza. Uruchomić silnik i kontynuować spryskiwanie. Na końcu oczyścić zewnętrzną część oraz połączenia korpusu przepustnicy.

Czyszczenie zaworu minimalnego ciśnienia powietrza: Zawór minimalnego ciśnienia powietrza mógł nie zostać dokładnie oczyszczony w trakcie spryskiwania przepustnicy i komory przepustnicy. W tym przypadku może zachodzić konieczność wyjęcia zaworu minimalnego ciśnienia powietrza celem jego dokładnego oczyszczenia. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zawór minimalnego ciśnienia powietrza) musi zostać powtórnie ustawiony zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu.

Korzyści:

- Czyści, smaruje i ochrania. Po usunięciu osadów stwarza podwójną ochronę za pomocą inhibitora korozji oraz środka smarującego połączonego z olejem, które zapobiegają powstawaniu nadżerek i nagromadzeniu się osadów na częściach o niskiej tolerancji.
- Dysza 360 °, rozpylająca we wszystkich kierunkach.
- Specjalnie przystosowany do komputerowo sterowanego układu zasysania powietrza.
- Zwiększa oszczędność paliwa.
- Zmniejsza emisję.
- Poprawia komfort jazdy i kontrolę nad pojazdem.
- Bezpiecznie czyści przepustnicę, korpus przepustnicy i zawór minimalnego ciśnienia powietrza w silnikach wtryskowych.
- Bezpieczny dla czujników tlenu, katalizatorów, aluminium i materiałów.

Pojemność: 418 g

837
1 szt.

Specyficzne kody

EAN13
060733008377
Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...