Oleje przekładniowe

Informacja

Producenci

Amsoil Synthetic ATV/UTV Transmission & Differential Fluid GL5 AUDTQT Zobacz większe

Amsoil Synthetic ATV/UTV Transmission & Differential Fluid GL5 AUDTQT

AUDTQT

Nowy produkt

Syntetyczny olej AMSOIL Synthetic ATV / UTV zapewnia wyższą wydajność dla ciężko pracujących i wydajnych pojazdów ATV i UTV. Wyjątkowa formuła pozwala na pewne i bezpieczne użytkowanie swoich maszyn w każdych warunkach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

65,00 zł brutto

Więcej informacji

Syntetyczna technologia AMSOIL chroni mocno obciążone przekładnie przed zużyciem. AMSOIL Synthetic ATV / UTV Transmission & Differential Fluid jest objęty gwarancją Secure ™ i nie powoduje unieważnienia gwarancji ATV ani UTV. Jest to ekonomiczna, wysokowydajna alternatywa dla płynów OEM.

Wielu entuzjastów modyfikuje swoje pojazdy terenowe lub pojazdy typu UTV z panelami dachowymi i drzwiowymi, płytami poślizgowymi, wciągarką, pługiem lub innymi akcesoriami, które zwiększają wagę i zwiększają intensywność pracy. Agresywna jazda i trudny teren dodatkowo obciążają przekładnie. Ekstremalne ciśnienia i wysoki moment obrotowy generowane podczas pracy w trudnych warunkach powodują, że oleje opracowane dla standardowego serwisu tracą lepkość z powodu ścinania, co naraża części na ryzyko zużycia.

Syntetyczny płyn transmisyjny i różnicowy AMSOIL Synthetic ATV / UTV charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na ekstremalne obciążenia. Chroni mocno obciążone przekładnie o wysokim momencie obrotowym i łożyska przed zużyciem w najtrudniejszych warunkach roboczych.

Wysokie temperatury generowane podczas holowania i ciągnięcia mogą spowodować uszkodzenie smarów, co prowadzi do szkodliwych osadów i zużycia. Syntetyczny płyn transmisyjny i różnicowy AMSOIL Synthetic ATV / UTV chłodzi krytyczne komponenty i jest odporny na działanie ekstremalnych temperatur, zapewniając niezawodną ochronę w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Jego syntetyczna technologia pomaga zachować płynność w chłodne dni.

  •     Ochrona dla wymagających zadań i terenu
  •     Chroni mocno obciążone przekładnie z wysokim momentem obrotowym
  •     Doskonała ochrona na każdą pogodę


APLIKACJE
Zalecany do stosowania w przekładniach i mechanizmach różnicowych ATV i UTV, w tym tych produkowanych przez Polaris®, Honda®, Yamaha®, Kawasaki®, Can-Am® i Suzuki®.

Produkty powiązane

    30 innych produktów w tej samej kategorii: