SMAR BIAŁY ŁOŻYSKOWY KLEEN FLO 907 - TUBKA 225g

38,00 zł
Brutto

Jest to smar wysokiej klasy. Preparat charakteryzuje się znakomitą trwałością mechaniczną, dzięki czemu bez szkody wytrzymuje pracę w wysokiej temperaturze, jaka panuje w łożyskach kół. Jest on również odporny na działanie wody, co pozwala na stosowanie go do smarowania łożysk kół przyczep do transportu łodzi, które bywają często zanurzone w słodkiej lub słonej wodzie.

Waga

Innymi zaletami tego produktu są: jego wyśmienite właściwości antykorozyjne, powstrzymujące tworzenie się rdzy w samych łożyskach oraz specjalny, biały dodatek, dzięki któremu smar jest w stanie podołać znacznie większym obciążeniach, niż zwykłe białe smary łożyskowe.

Sposób użycia:

Preparatu należy używać w celu zmniejszenia tarcia. Tarcie jest zwykle definiowane jako siła przeciwdziałająca ruchowi poślizgowemu. W wyniku nadmiernego tarcia zwiększa się zużycie materiału i o ile łożyska nie są efektywnie smarowane, kosztowne, mechaniczne części urządzenia mogą w krótkim czasie zamienić się w złom.

Produkt jest dostępny w trzech opakowaniach:
- NABÓJ - ładowany do smarownicy. Jest to wygodny, ekonomiczny i czysty sposób wprowadzenia smaru do łożysk kół i innych miejsc wymagających smarowania
- TUBKA - do podręcznego, miejscowego smarowania, gdy użycie smarownicy nie jest konieczne. Poręczny rozmiar umożliwiający smarowanie osi przyczepnych silników łodzi motorowych. Tubka może być umieszczona w skrzynce na narzędzia, co stanowi jej dodatkową zaletę.
- AEROZOL - umożliwiający dotarcie do tak trudnodostępnych miejsc, jak kable układu sterowniczego na łodziach motorowych

Korzyści:

- Produkt jest umieszczony wewnątrz naboju, dzięki czemu smar nie ulega zanieczyszczeniu, co często stanowi problem w przypadku stosowania dużych pojemników na smar.
- Preparat pracuje w bardzo szerokim zakresie temperatur od -40°C do 160°C, dlatego też może być używany do smarowania łożysk zarówno pojazdów śnieżnych, jak i kół samochodów ciężarowych pracujących w czasie lata (tzn. przy ogromnych obciążeniach termicznych).
- Smar zawiera dodatek substancji zwiększających jego wytrzymałość na działanie wysokich ciśnień, co daje mu przewagę nad większością smarów produkowanych na bazie litu.
- Produkt jest oparty na najnowszej technologii smarów, opracowanej dla warunków kanadyjskich.
- Dostępny w wygodnych pojemnikach aerozolowych po 450 g.

907
5 szt.

Specyficzne kody

EAN13
60733009077
Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...