• Obecnie brak na stanie

KLEEN-FLO CARB DO CZYSZCZENIA GAŹNIKA kat.820

22,00 zł
Brutto

Płyn do czyszczenia automatycznej przepustnicy i gaźnika jest silnie działającym aerozolem przeznaczonym specjalnie do czyszczenia gaźników i ich ruchomych mechanizmów, automatycznych przepustnic, układów wentylacji skrzyni korbowej i przewodów grzewczych. Każdy pojemnik wyposażono w aplikator umożliwiający dotarcie trudno dostępne miejsca.

Waga

Obecnie brak na stanie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Sposób użycia:

Płyn do czyszczenia automatycznej przepustnicy i gaźnika zawiera mieszankę silnie działających organicznych rozpuszczalników, które wybrano z powodu ich zdolności do rozpuszczania żywicy i pokostu. Szybko oczyszcza z pogarszających sprawność silnika zanieczyszczeń, zmniejszając zużycie paliwa i zwiększając elastyczność silnika. Stosowanie polega na włożeniu plastikowego przewodu przez zawór i skierowaniu sprayu do gardzieli gaźnika, po uprzednim zdjęciu filtra. Następnie należy uruchomić silnik i podczas jego pracy spryskać jego wnętrze, a także oczyścić zewnętrzną stronę gaźnika, zwłaszcza ruchome mechanizmy.
Aby oczyścić układ chłodzenia skrzyni korbowej należy odłączyć przewód i rozpylać spray do środka. Przewody grzewcze czyści się przy zimnym silniku, opryskując końcówki wałka. Po 5-10 sekundach poruszaj przeciwwagą w górę i w dół lub w razie potrzeby jeszcze raz rozpyl spray.

Korzyści:

- Czyści gaźnik bez demontowania go z silnika.
- Atakuje żywicę i pokost, czyści aż do metalu.
- Łatwy w użyciu.
- Podstawowy środek zwiększający osiągi dla wszystkich gaźników.
- Plastikowy przewód przedłużający z każdym opakowaniem.
- Zapobiega utrudnionemu rozruchowi silnika i nierównomiernemu biegowi jałowemu.

Pojemność: 404 g

820

Specyficzne kody

EAN13
060733008209
Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...