Smar montażowy Amsoil Engine Assembly Lube EALTB 118 ml

35,00 zł
Brutto

Amsoil Engine Assembly Lube został stworzony, aby dokładnie przylegać do ​​części silnika zapewniając wyjątkową ochronę przed zużywaniem, a jednocześnie hamując rdzę i korozję w nowo budowanych lub przebudowanych silnikach czterosuwowych. Jest przeznaczony do rozpuszczania w oleju, pomaga wyeliminować zatykanie się i tworzenie osadów.

Ponieważ budowanie silnika może trwać od kilku dni do wielu miesięcy, kluczowe znaczenie ma użycie smaru montażowego, który dobrze przywiera do części na długi czas. Amsoil Engine Assembly Lube są formułowane z olejem bazowym o wysokiej lepkości i unikalnym kleju dla długotrwałego przylegania. Podczas pierwszego uruchomienia silniki pracują od razu z niewielkim ciśnieniem oleju, Amsoil Engine Assembly Lube dokładnie przylegając do części silnika minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia. Zawiera on także duże ilości dodatków przeciwzużyciowych dla dalszej ochrony.

Stosowanie Amsoil Engine Assembly Lube zaleca się w przypadku każdego nowego budowanego lub przebudowywanego silnika czterosuwowego, włącznie z silnikami wyścigowymi. Powinien być stosowany do wszystkich obszarów silnika podatnego na pierwsze uruchomienie.

Amsoil Engine Assembly Lube posiada następujące właściwości:

• ścisłe przyleganie do elementów

• bogaty w dodatki zapobiegające zużyciu elementów

• rozpuszczalny w oleju

• chroni przed powstawaniem rdzy i korozji

EALTB
5 szt.

Specyficzne kody

EAN13
097012320011
Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...