Amsoil Synthetic Dirt Bike Oil 10W50

59,00 zł
Brutto

Amsoil z serii Dirt Bike został stworzony, by zapewnić możliwie najlepsze wyczucie sprzęgła przez motocyklistów zarówno na trasach rajdowych jak i poza nimi. Olej ten dzięki zaawansowanym procesom chemicznym zapewnia maksymalną ochronę silnika gwarantując bezproblemową pracę w surowych warunkach. AMSOIL jest oficjalnym olejem zawodów Monster Energy Supercross, AMSOIL Arenacross, AMSOIL GNCC i AMA.

Olej AMSOIL Synthetic Dirt Bike minimalizuje poślizg sprzęgła dając tym samym zawodnikowi bardzo dobre jego wyczucie co jest niezbędne do sprawnego manewrowania motocyklem podczas startu w zawodach lub jeździe w terenie. Olej Amsoil dirt bike bardzo dobrze chroni silnik podczas wysokich obrotów oraz w ekstremalnie wysokich temperaturach. Olej zbudowany jest na w pełni syntetycznych olejach bazowych i dzięki temu jest w stanie zapewnić maksymalną ochronę przed ścieraniem się kół zębatych, łożysk i tłoków. Pakiet unikatowych dodatków zapewni długą, bezawaryjną pracę motocykla.

AMSOIL Synthetic Dirt Bike Oil został przetestowany przez profesjonalnych zawodników z zespołów Geico / AMSOIL / Honda i Racing Team Babbitt. Zebranie opinii od profesjonalistów w połączeniu z zaawansowanymi badaniami laboratoryjnymi pozwoliło stworzyć olej Amsoil Dirt Bike, który gwarantuje ochronę przed zużyciem i znakomite czucie sprzęgła.

Zastosowanie Amsoil 10W50 Dirt Bike:
Zalecany do: KTM®, Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Husqvarna i innych motocykli crossowych, wykorzystujących olej 10W50. Rekomendowany jako zamiennik Motorex® Cross Power 4T. JASO MA, API SG, SJ, SH, SL.

Opakowania:
DB50QT - 1 QT (kwarta) - 0,946 litra

DB50
2 szt.

Opis

Lepkość
10W50
Specyfikacja
API SG
API SH
API SJ
API SL
JASO MA
Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...