Do motorsportu i aut klasycznych

Informacja

Producenci

Amsoil Synthetic Dirt Bike Oil 10W40 Zobacz większe

Amsoil Synthetic Dirt Bike Oil 10W50

DB50

Nowy produkt

Amsoil z serii Dirt Bike został stworzony, by zapewnić możliwie najlepsze wyczucie sprzęgła przez motocyklistów zarówno na trasach rajdowych jak i poza nimi. Olej ten dzięki zaawansowanym procesom chemicznym zapewnia maksymalną ochronę silnika gwarantując bezproblemową pracę w surowych warunkach. AMSOIL jest oficjalnym olejem zawodów Monster Energy Supercross, AMSOIL Arenacross, AMSOIL GNCC i AMA.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

59,00 zł brutto

Opis

Lepkość10W50
SpecyfikacjaAPI SG, API SH, API SJ, API SL, JASO MA

Więcej informacji

Olej AMSOIL Synthetic Dirt Bike minimalizuje poślizg sprzęgła dając tym samym zawodnikowi bardzo dobre jego wyczucie co jest niezbędne do sprawnego manewrowania motocyklem podczas startu w zawodach lub jeździe w terenie. Olej Amsoil dirt bike bardzo dobrze chroni silnik podczas wysokich obrotów oraz w ekstremalnie wysokich temperaturach. Olej zbudowany jest na w pełni syntetycznych olejach bazowych i dzięki temu jest w stanie zapewnić maksymalną ochronę przed ścieraniem się kół zębatych, łożysk i tłoków. Pakiet unikatowych dodatków zapewni długą, bezawaryjną pracę motocykla.

AMSOIL Synthetic Dirt Bike Oil został przetestowany przez profesjonalnych zawodników z zespołów Geico / AMSOIL / Honda i Racing Team Babbitt. Zebranie opinii od profesjonalistów w połączeniu z zaawansowanymi badaniami laboratoryjnymi pozwoliło stworzyć olej Amsoil Dirt Bike, który gwarantuje ochronę przed zużyciem i znakomite czucie sprzęgła.

Zastosowanie Amsoil 10W50 Dirt Bike:
Zalecany do: KTM®, Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Husqvarna i innych motocykli crossowych, wykorzystujących olej 10W50. Rekomendowany jako zamiennik Motorex® Cross Power 4T. JASO MA, API SG, SJ, SH, SL.

Opakowania:
DB50QT - 1 QT (kwarta) - 0,946 litra

Produkty powiązane

    21 innych produktów w tej samej kategorii: